Партнери

KIEVSTAR

kievstar_small Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,7 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 810 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар є провідною компанією телеком-ринку України, лідером за кількістю клієнтів, якістю зв’язку та розвитком нових технологій. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с.

Київстар понад 17 років працює в Україні і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

Dtek

dtek ДТЕК — стратегічний холдинг, що здійснює керування трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці й дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці й у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Ринат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тимченко.

У портфель активів ДТЕК з видобутку вугілля, теплової генерації й дистрибуції електроенергії входять 31 шахта й 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС й 2 ТЕЦ з загальною встановленою потужністю 18,6 ГВТ; 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів — фізичних й юридичних осіб.

Величина сгенерованоїелектроенергії  підприємствами ДТЭК в 2014 році склала 47,8 млрд квт ч, з яких 651 млн квт ч забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах — 53,8 млрд квт ч, видобуток вугілля — 37,1 млн тон, видобуток природного газу — 752 млн куб. м.

Синергія вугледобувних і генеруючих підприємств, упровадження передових технологій, професійний менеджмент, зважена соціальна політика дозволяють ДТЕК зберігати провідні позиції на паливно-енергетичному ринку України.

Nokіa

nokiaКомпанія Nokіa є одним зі світових лідерів в області розробки й виробництва устаткування для мобільних, фіксованих і широкосмугових мереж. Штаб-квартира розташована у місті Эспоо, Фінляндія. Клієнтами компанії є оператори зв’язку по всьому світі, які обслуговують більше 5-ти мільярдів абонентів.

Сьогодні бізнес Nokіa представлений трьома основними напрямами: розвиток мережної інфраструктури (Nokіa Networks), навігація та інтелектуальні засобу визначення місця розташування (HERE), а також розвиток прогресивних технологій (Nokіa Technologіes).

Від першого дзвінка GSM до першого дзвінка LTE обладнання компанії Nokіa Networks використовується майже на всіх етапах кожного покоління мереж зв’язку. Устаткування компанії дозволяє розгорнути найбільш якісні й надійні мережі зв’язку, що забезпечує операторам можливість ефективно надавати величезну кількість послуг.

HERE є лідером в області навігації, картографії й визначенні місця розташування. Створення карт високої точності й використання хмарних технологій дозволяють надавати клієнтам комплексні персоналізовані рішення.

Основне завдання Nokіa Technologіes  — дослідження й розвиток прогресивних технологій, їхнє ліцензування й патентування. Даний підрозділ компанії покликаний розширити людські можливості за рахунок самих передових сучасних технологій.

MATRIX

matrix ТОВ «Донбаські електронні комунікації» (торгова марка MATRIX) — телекомунікаційне підприємство регіонального масштабу, яке успішно надає свої послуги протягом 14 років. У 2013 році телеком-оператор MATRIX вийшов на ринок телекомунікацій міста Красноармійська.Діяльність компанії MATRIX полягає в організації високошвидкісного доступу до мережі Інтернет на базі власної волоконно-оптичної широкосмугової мережі. Крім цього телекомунікаційний оператор надає користувачам послугу IPTV, використовуючи сучасне високотехнологічне обладнання,  а також надає необхідні додаткові послуги, що відповідають сучасним вимогам і стандартам.

Місія компанії MATRIX — надати користувачам комплекс якісних сучасних телекомунікаційних послуг, необхідних у всіх сферах життя і діяльності людини.

За роки роботи компанія отримала визнання. Так, у  2011 році MATRIX був відзначений титулом «Бренд Року 2011» за результатами Всеукраїнського конкурсу в категорії «Регіональні Інтернет-провайдер» в номінації «Народне визнання». У 2012 році за підсумками Національного бізнес-рейтингу, заснованого на офіційних даних Державних органів статистики України, компанія зайняла четверте місце серед підприємств середнього бізнесу і отримала звання «Лідер галузі 2012».

У своїй роботі компанія MATRIX використовує тільки сучасні технології, активно залучає інновації. Використовуючи провідні технології та впроваджуючи сучасні сервіс-стандарти, ми стали однією з кращих телекомунікаційних компаній у регіоні.

D-LINK 

dlink Компанія D‑Link заснована в 1986 році в Науковому парку Сіньчжу (Тайвань) і є всесвітньо відомим розробником  та виробником мережевого й телекомунікаційного устаткування. Продуктова лінійка компанії містить широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегменту й провайдерів інтернет-послуг.

Відповідно до досліджень, проведених аналітичною компанією Synergy Research Group, D‑Lіnk посідає перше місце у світі з продажу й асортименту, який представлений на ринку мережного устаткування в споживчому секторі. Компанія налічує 127 регіональних офісів  D‑Lіnk, які здійснюють продаж і підтримку устаткування більш ніж у 100 країнах світу. В компанії працює понад 2000 співробітників. Та двері компанії завжди відчинені для талановитої молоді.

В асортименті продукції компанія D‑Lіnk пропонує закінчені мережеві й телекомунікаційні рішення для побудови «цифрового будинку», підприємств малого й середнього бізнесу, мереж масштабу робочих груп підприємств і провайдерів послуг Інтернет. Крім цього, в лінійці устаткування компанії є повний спектр обладнання для створення кабельних та бездротових мереж широкосмугового доступу, ІP‑телефонії й мультимедіа-пристроїв.

Застосування інноваційних методик та високі вимоги до якості дозволяють компанії виробляти високопродуктивні пристрої, що базуються на сучасних стандартах.

Одним з пріоритетних векторів у роботі компанії D‑Link є співпраця з навчальними закладами з метою підвищення якості освіти майбутніх фахівців в галузі телекомунікацій. З 2015 року компанія D‑Link розвиває партнерські відносини з Донецьким національним технічним університетом. У рамках партнерської програми, розробленої технічними фахівцями і провідними інженерами компанії, надана консультаційна підтримка та допомога в налаштуванні устаткування D‑Link, яке використано для організації лабораторії «Мережних і телекомунікаційних технологій» на кафедрі автоматики і телекомунікацій, яка буде відкрита до 55-річного ювілею кафедри автоматики і телекомунікацій.

AKX3

akx3 Публічне акціонерне товариство «Авдіївський коксохімічний завод» (ПАТ «АКХЗ») — найбільше в Європі високотехнологічне коксохімічне підприємство. Займає територію більше 340 гектарів.

В квітні 1960 року постановою Ради міністрів Української РСР ухвалено рішення про початок будівництва найбільшого в країні коксохімічного заводу з виробництва коксу для забезпечення потреб Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча й інших металургійних комбінатів України.

30 листопада 1963 року в експлуатацію вступила 1-а коксова батарея підприємства. В цілому до 1980 року на підприємстві було побудовано 9 коксових батарей.

ПАТ «АКХЗ» на сьогоднішній день входить до Групи Метінвест — міжнародну вертикально-інтегровану гірничо-металургійну групу компаній. Виробничі потужності підприємств Метінвеста дозволяють не тільки повністю задовольняти власні потреби в сировині та напівфабрикатах, але й забезпечувати значну частину українських й європейських підприємств, а також металургію Азії.

Авдіївський коксохімічний завод виробляє 30 видів продукції, основним з яких є кокс.

Коксохімічна продукція заводу використовується як готова продукція, так й як  сировина для інших галузей народного господарства.

До складу Авдіївського коксохімічного заводу входить 12 основних й 18 допоміжних цехів й обслуговуючих структурних підрозділів.

Випуск коксу на АКХЗ забезпечують 9 коксових батарей у складі чотирьох коксових цехів загальною проектною потужністю 6,87 млн. тонн коксу.

Шість цехів АКХЗ забезпечують виробництво хімічної продукції з кам’яновугільної смоли й коксового газу, які виділяються при коксуванні вугільної шихти.

Очищений коксовий газ (після витягу з нього ряду хімічних речовин у хімічних цехах заводу) використовується  для обігріву коксових батарей, на теплоелектроцентралі (ТЕЦ) для виробництва електроенергії, тепла й технологічної пари для виробничих потреб заводу.

Потужності ТЕЦ дозволяють забезпечувати АКХЗ власними технологічний паром, тепловою й електричною енергією. Крім того, заводська ТЕЦ забезпечує теплом й гарячою водою для жителів Авдіївки.

До складу допоміжних цехів АКХЗ входять структурні підрозділи по контролю якості сировини, продукції й процесів виробництва, ремонту й обслуговування коксохімічного й енергетичного устаткування, забезпечення енергоресурсами й транспортом.

На АКХЗ працює більше 4 тисяч осіб, серед яких є випускники ДонНТУ та кафедри автоматики і телекомунікацій.

Deepnet

deepnet_logo_gotov Сфера діяльності групи компаній «Діпнет Україна» — комплексне постачання телекомунікаційних матеріалів  та обладнання для інтернет-провайдерів.Компанія «Діпнет Україна» — єдиний в Україні офіційний представник двох провідних вітчизняних виробників кабельно-провідникової продукції  ПАТ «Одескабель» і ПАТ «Южкабель».Спектр товарного асортименту компанії дозволяє побудувати телекомунікаційну інфраструктуру будь-яких масштабів, починаючи від рівня доступу і закінчуючи рішенням з організації високопродуктивного ядра мережі. «Діпнет Україна»  є постачальником активного обладнання:реселером і сертифікованим інсталятором таких брендів телекомунікаційного обладнання , як D-Lіnk, Planet, KRONE, Reіchle&De-Massarі, TycoElectronіcsRaychem, Cіsco й Asus.

Група компаній «Діпнет Україна» розширює власне виробництво телеком-продукції:

 • під торгівельною маркою SteelNet виготовляються металоконструкціїдля телекомунікацій (антивандальні бокси,  серверні шафи та стойки, оптичні панелі та інше, а також кабельна арматура),
 • під  торгівельною маркою  FiFix – волоконно-оптичнікабелі

Open System

logo_headerПриватне мале підприємство «Open System» було засновано в липні 1997 року. На сьогоднішній день у фірмі зайнято 14 кваліфікованих фахівців в галузі електроніки та програмування.Основний напрямок діяльності фірми:

 • виробництво діагностичного устаткування для різних систем автомобілів;
 • розробка й впровадження систем моніторингу для теплотехнічних об’єктів;
 • розробка й виробництво іспитового обладнання для дизельних паливних систем;
 • розробка контролерів і супутнього ПО на базі мікроконтролерів Іntel 8031 й аналогів;
 • розробка контролерів і супутнього ПО на базі Atmel AVR;
 • виробництво лабораторних стендів для навчальних закладів;
 • розробка енергонезалежних мікропотужних контролерів (з батарейним живленням).

Програмне забезпечення розробляється на мовах Асемблер, Cи, Паскаль, Delphі, Access.

Фірма «Open System» також займається розробкою електронної техніки й програмного забезпечення під замовлення.

«Open System» — перше підприємство, яке надало безоплатну допомогу в обладнанні лабораторії аналогової та цифрової схемотехніки. Кафедрі електронної техніки факультету КІТАЕР була передано два аналогових дво-канальних осцилографа С1-114, 2 цифрових мультиметри  UNI-T UT-151C, три учбово-лабораторні стенди TRIGGER, та три учбово-лабораторні стенди OpAmp. Отримане обладнання дозволило вивести освітній процес на якісно новий рівень з можливістю вирішення реальних прикладних задач студентами.  На цьому плідна співпраця з кафедри ЕТ та АТ не скінчилась, для подальшого обладнання лабораторій у підприємства була закуплена велика кількість лабораторних стендів та сучасних вимірювальних пристроїв. Висловлюємо сподівання на подальшу продуктивну співпрацю та можливість проходження практики та подальшого працевлаштування студентів та випускників ДонНТУ.

PHOENIX CONTACT

Logo_61 Компанію  PHOENIX CONTACT  було засновано в 1923 році у м.Ессен (Німеччина), а з 1966 року головний офіс компанії знаходиться  в німецькому місті Бломберг (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія). До німецької групи Phoenix Contact належать дванадцять підприємств, перед якими стоїть чітке завдання: пропонувати найкращі електротехнічні рішення, що відповідатимуть завданням замовників.

На сьогоднішній день компанія PHOENIX CONTACT —  один з провідних постачальників компонентів, систем та комплексних рішень в області електротехніки. Відповідність різним ринкам і їх потребам cтворює широкий спектр продукції підприємства: пристрої та технології з’єднання для друкованих плат, промислові компоненти для електротехніки та електроніки, а також рішення автоматизації для застосування в промисловості.

Щодня продукція PHOENIX CONTACT доводить себе на ділі, особливо в наступних областях: Електротехнічні шафи — від клеми до пристрою управління — пропонується велика програма з компонентами і системами.

Польова установка — інноваційні системи з’єднань вводів-виводів і промислові з’єднувачі забезпечують ефективну передачу енергії і даних.

Пристрої й з’єднання — з’єднувачі для друкованих плат або корпусу для електронних пристроїв –  відповідне рішення знайдеться завжди.

Системи та рішення — наша продукція розробляється в системі і може комбінуватися. Тож замовники можуть скласти індивідуальний пакет для вирішення будь-якої специфічної задачі.

Luxury

luxury ТОВ «Компанія яскравих подій «ІвентумЛакшері» – надійний партнер Донецького національного технічного університету. Основний спектр діяльності компанії – продаж оргтехніки, комп’ютерного устаткування та забезпечення офісів від  булавки до друку широкоформатних банерів. Незважаючи на деякі складнощі в відношеннях, плідна співпраця продовжується, що підтверджується участю в форумі та його організації.

dataexpress
Dex-ua

Компанія «Дейта Експрес» була заснована в 1992 році. Основна спеціалізація компанії – розробка та впровадження систем виробничо-технологічного зв’язку, оперативно-диспетчерського та селекторного зв’язку, комплексів відеоспостереження та СКС.  В галузі рішень технологічного та спец зв’язку компанія вперше в Україні впровадила такі системи:

 • перший селектор на базі цифрової АТС на 150 учасників (Дніпроспецсталь);
 • перша система шахтного диспетчерського іскробзпечного зв’язку та гучномовного оповіщення з можливістю прослуховування шахтних шумів (шахта Степова);
 • перший диспетчерський пульт з сенсорним екраном (МК «Азовсталь»);
 • перша розподілена мережа оперативно-диспетчерського іскробезпечного зв’язку (шахта ім. О.Ф. Засядько);
 • перша система іскробезпечного відеоспостереження для вугільної шахти (Ш/У Суходольське східне);
 • перша система шахтного іскробезпечного мобільного радіозв’язку (шахта ім. Героїв Космоса).

До складу компанії «Дейта Експрес» входять такі структурні підрозділи:

 • відділ розробки;
 • виробничий підрозділ;
 • проектна група;
 • відділ впровадження проектів;
 • сертифікована лабораторія.

Серед клієнтів компанії широкий спектр підприємств, починаючи від соціальної сфери і закінчуючи підприємствами горної та металургійної промисловості і машинобудування.

На підприємстві задіяна велика кількість співробітників, і серед них велика кількість випускників кафедри автоматики і телекомунікацій. Ми сподіваємось на розширення штату за рахунок талановитої молоді, що навчається на кафедрі АТ.

ТОВ «Екопром»

LogoEcoprom ТОВ «Екопром» є регіональним представником компанії KOPOS (Чехія) та ElkoEP. KOPOS є одним з лідерів виробництва електротехнічних виробів у Європі. Асортимент продукції, що випускається заводами KOPOS, містить у собі більше 4000 найменувань, а зокрема:

 • несучі системи: лотки кабельні (проволочні або перфоровані з оцинкованої або нержавіючої сталі);
 • великі асортименти кабельних каналів;
 • електромонтажні труби (гнучкі й тверді, пластикові й металеві, а також спеціальні двошарові труби для прокладки кабелів під землею);
 • електромонтажні коробки для зовнішнього й внутрішнього монтажу із ПВХ і металу;
 • кріпильні матеріали й багато чого іншого.

ELKO EP (Чехія) — провідний європейський виробник модульних електронних пристроїв. Асортимент продукції ELKO EP, що запропонований нашою компанією містить високоякісні реле часу, реле контролю напруги, допоміжні реле, реле пам’яті, а так само сутінкові контактори, монтажні контактори, сходові автомати, регулятори світла, USS модулі, контролери рівня рідини, модульні термостати, системи бездротового керування й багато чого іншого.

В рамках співпраці з ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» спеціалістами ТОВ «Екопром» запропоновані рішення з організації СКС в лабораторії «Мережних і телекомунікаційних технологій» кафедри автоматики і телекомунікацій, які були взяті до уваги при виборі компонентів системи та особливостей монтажу. Також керівництво ТОВ «Екопром» запропонувало надання консультаційних послуг з можливості використання обладнання ELKO EP для організації лабораторних практикумів  з автоматизації.

C3 Красноармійська державна служба зайнятості

kr_center_zan 21 грудня 1990 року Радою Міністрів УРСР було прийнято рішення «Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР».

Цьогоріч Державній службі зайнятості виповнюється двадцять п’ять років.  Служба зайнятості на сьогодні – єдина в українському суспільстві державна установа, яка на засадах соціального страхування на безкоштовній основі надає широкий спектр послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою, а роботодавцям – у забезпеченні робочою силою.

Основні завдання державної служби зайнятості:

 • розробка і здійснення заходів щодо реалізації державної політики зайнятості, які забезпечують зайнятість працездатного населення та матеріальну допомогу громадянам на випадок безробіття;
 • систематичне вивчення процесів на ринку праці і у сфері професійної зайнятості та професійного навчання, а також складання необхідних прогнозів для розробки і впровадження заходів щодо регулювання ринку праці та зайнятості робочої сили;
 • раціональне й ефективне використання Державного фонду сприяння зайнятості населення;
 • контроль за дотриманням законодавства про зайнятість державними і громадськими органами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності.

Новітні технології державної служби зайнятості є втіленням передового досвіду забезпечення єдиних державних стандартів у соціальній сфері.

Високий рівень надання послуг, сучасні форми і методи роботи, за якими працює служба зайнятості, підтримка та співпраця органів влади – запорука руху вперед у вирішенні проблем працевлаштування безробітних громадян.

Одним із пріоритетів діяльності служби зайнятості є налагодження та зміцнення взаємовигідних партнерських відносин з роботодавцями. Активна участь служби зайнятості у вирішенні кадрових проблем підприємств дає певні позитивні результати. Комплекс соціальних послуг, які отримують роботодавці від служби зайнятості, доволі широкий і різноманітний: фахівці служби зайнятості можуть надати інформацію про професійно-кваліфікаційний склад осіб, зареєстрованих у службі зайнятості; забезпечити підбір кадрів; організувати професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця — і в навчальних закладах, і безпосередньо на виробництві. Служба зайнятості надає роботодавцям різноманітні послуги, які допомагають оперативно укомплектувати вільні вакансії, підвищити кваліфікацію працівників, надавати консультації щодо законодавства про зайнятість та оплату праці, оформлення трудових відносин  тощо.

Серед пріоритетних завдань служби зайнятості є реалізація норм чинного законодавства, удосконалення надання соціальних послуг шукачам роботи та безробітним, участь всіх суб’єктів господарювання, громадських організацій у вирішенні питання забезпечення легальної та продуктивної зайнятості, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Однією з головних задач служби зайнятості у сучасних умовах є допомога громадянам, що втратили роботу, в поверненні до активної зайнятості, запобігання настроїв зневіри, песимістичних очікувань та, як наслідок, елементів утриманства.

В умовах подій, що розгорнулись в України останнім часом та мають соціальні наслідки, які призвели до великої кількості  вимушених переселенців, фахівці служби, як невід’ємної складової системи соціального захисту країни, прийняли всі виклики сьогодення.  Сучасна робота служби зайнятості є мобільною, оперативною та професійною.

DICS

disk Група компаній DICS — це велика міжнародна група, що займає ключові позиції в області консультування, проектування, впровадження і супроводу складних інформаційних і телекомунікаційних комплексів, систем електропостачання та фізичної безпеки, розробник інноваційних програмно-апаратних комплексів на ринках СНД.

DICS веде свою історію з 1996 року. Спочатку компанія займалася створенням структурованих кабельних мереж та телефонією. З кожним роком компанія «Донбас інформ зв’язок сервіс» все більше розширювала спектр надаваних послуг і на ряду з системною інтеграцією, побудовою ЛВС і СКС та наданням послуг зв’язку та Інтернет-доступу, почала надавати послуги з проектування, створення та супроводу систем охоронного відеоспостереження, систем контролю доступу, систем управління готельним бізнесом, систем гарантованого електроживлення, систем безготівкових платежів, IP-TV, Digital Media Signage і багатьох інших інфраструктурних та інформаційних систем.

У 2007 році утворена Група компаній DICS, що надає комплексні рішення для аеропортів, стадіонів, готелів, освітніх установ, бізнес- і розважальних центрів. Стратегічними замовниками DICS є найбільші підприємства державного і комерційного секторів України.

На сьогоднішній день групою компаній DICS реалізовано більше 50 великих проектів в різних сегментах бізнесу як в Україні, так і за кордоном. Серед них стадіон класу «еліт» «Донбас Арена» , НСК «Олімпійський»,  «Львів Арена»; торгові центри «Донецьк Сіті», «Континент», «Там Там»; готелі «Palmira Palace», «Донбас Палас», «Opera Hotel»; Міжнародна школа «Григорівська»; Міжнародний Аеропорт «Донецьк» ім. С. Прокоф’єва та інші.

В ході проведення в Україні фінальної частини ЄВРО–2012 компанія DICS виконувала технічне супроводження IT інфраструктури об’єктів під час самого чемпіонату. Всі реалізовані системи пройшли перевірку на реальних заходах турніру, і якість систем була високо оцінена фахівцями UEFA.

За роки існування компанія здобула заслужену повагу клієнтів та стала найбільшим системним інтегратором в Україні та Східній Європі.

Основні зусилля DICS зосереджені в напрямках:

 • Реалізації великих комплексних проектів «під ключ»;
 • Створення інноваційних рішень в області IT-інфраструктури;
 • Розробки високоінтегрованих систем інформаційної та фізичної безпеки;
 • Створення захищених віртуальних обчислювальних платформ;
 • Будівництва центрів обробки даних будь-якої складності;
 • Ефективного супроводження систем що працюють на об’єктах.

DICS — це команда високо­кваліфі­кова­них професіоналів, сертифікованих світовими виробниками устаткування і програмного забезпечення. Володіючи майже 20-річним досвідом в області розробки і впровадження комплексних рішень, група компаній DICS має унікальні компетенції і напрацювання у галузі створення комплексної інфраструктури великих споруд різного класу. Серед працівників компанії є велика кількість випускників ДонНТУ, як в складі керівників так і рядові співробітники. Не упусти свій шанс та стань частиною команди професіоналів.