ТАК-2015

Перший всеукраїнський науково-практичний «ТАК» викликав не аби який інтерес як серед студентів, так і серед учасників. Прийшов час підбити підсумки. Загальна кількість бажаючих прийняти участь у форумі становила 106 осіб, що, для абсолютно нового заходу вагомий результат, тим більше, що організація проводилась досить в стислі терміни. Партнерами виступило 14 організацій та установ. Широкою була географія учасників конференції і форуму: окрім навчальних закладів Донецької області, надійшли матеріали представників університетів Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Івано-франківської та Полтавської областей. Гості, учасники та партнери форуму відзначили високий рівень організації. Метою проведення науково-практичного форуму «ТАК» є популяризація технічної та ІТ-освіти в регіоні, встановлення зв’язків між ВНЗ, партнерами та роботодавцями. Результати роботи форуму свідчать про досягнення поставленої мети, налагодження нових видів співпраці та розвиток існуючих програм. Форум тривав два дні, в перший день в рамках роботи форуму було проведено:

  • міжрегіональну науково-практичну конференція молодих учених «ТАК»;
  • круглий стіл за напрямами роботи науково-практичної конференції між партнерами та ВНЗ;
  • ярмарок вакансій.

Проректор з науково-педагогічної роботи Воропаєва Вікторія Яківна представила звіт про поточний перебіг справ у роботі з використання в навчальному процесі обладнання Phoenix Contact у рамках проекту ERASMUS+ TATU (тренінги з технологій автоматизації для України). Аудиторії було презентовано нове телекомунікаційне обладнання D-Link, Panasonic, Planet кафедри автоматики і телекомунікацій, та стенди з мікропроцесорної і аналогової схемотехніки, цифрові та аналогові пристрої вимірювання кафедри електронної техніки. Другий день був присвячений урочистим заходам зі святкування 55-річчя кафедри автоматики і телекомунікацій, Дня зв’язку та міжнародного Дня студента.

Офіційний прес-реліз можна знайти тут: Reliz.pdf Представники університету та партнери висловили надію, що форум носитиме щорічний характер. Ця ініціатива була підтримана, і загальним рішенням ухвалено провести наступний форум 16 листопада 2016 року.